Aydın Osmaniye Gazetesi

Demir, Aydın’da bulunan Osmaniyeli kurs öğrencilerini ağırladı

Demir, Aydın’da bulunan Osmaniyeli kurs öğrencilerini ağırladı

Tarih 09Ağustos2018, 09:35 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Gençlik ve Spor Hizmetleri il müdürlüğü görevini yürütürken bakanlık tarafından rotasyon kararı ile Aydın’a il müdürü olarak tayini çıkan Ökkeş Demir makamında ilimizden Aydın’ giden BESYO hazırlık kursları ağırladı.

Osmaniye Gençlik ve Spor Hizmetleri il müdürlüğü görevini yürütürken bakanlık tarafından rotasyon kararı ile Aydın’a il müdürü olarak tayini çıkan Ökkeş Demir makamında ilimizden Aydın’ giden BESYO hazırlık kursları ağırladı. Yetenek sınavı için Aydın’da bulunan Osmaniye BESYO hazırlık kursları hocaları Aydın Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü hemşerimiz Ökkeş Demir’i ziyaret etti. Osmaniye'de spora büyük emek veren önemli yatırımlarda imzası bulunan İl Müdürü Demir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan BESYO hazırlık kursları hocaları Osmaniyelilerin selamlarını ileterek yeni görevinde başarılar diledi. BESYO hazırlık kursları hocaları “Ayrıca bizi en iyi şekilde ağırladığı ve Aydın'da bizi kendi evimizde hissettirdiği için Osmaniye adına teşekkür ederiz” dediler. Haber Merkezi

Bu haber 311 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Osmaniyeli 15 Temmuz’da tek yürek oldu

Osmaniyeli 15 Temmuz’da tek yürek oldu Osmaniye’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, yürüyüş düzenlendi.

Düziçi’nde 15 Temmuz Sergisi açıldı

Düziçi’nde 15 Temmuz Sergisi açıldı Düziçi’nde "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma" etkinlikleri kapsamında fotoğraf sergisi açıldı.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU