Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
OKÜ Genç Gönüller Kulübünden anlamlı program

OKÜ Genç Gönüller Kulübünden anlamlı program

Tarih 07Aralık2017, 08:36 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Genç Gönüller Kulübü, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla “Ey Nur-u Hüda Hoş Geldin” programı düzenlendi.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Genç Gönüller Kulübü, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla “Ey Nur-u Hüda Hoş Geldin” programı düzenlendi.
15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde, Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan “Ey Nur-u Hüda Hoş Geldin” programın açılış konuşmasını Genç Gönüller Kulübü Başkanı Oğuzhan Ulaşlı yaptı.
Ulaşlı, yaptığı konuşmada, “Birliğin, kardeşliğin, sevginin, hakkaniyetin ve ilmin düsturunda önce ahlak ve maneviyat diyen bir grup gönüllü arkadaşlarımız tarafından kurulan kulübümüz ‘Sevgi Her Zaman Galip Gelir’ sloganıyla hareket etmektedir. Bu programlar vesilesiyle bir insanı kazanabilir ve o insanların gönlüne girebilirsek bu bizim için kardır.” dedi.  
Açılış konuşmasından sonra Genç Gönüller Kulübü’nün tanıtım videosu gösterildi. Programda İlahi Sanatçısı, Bestekâr Hanifi Gökhan ve Eğitimci, İlahi Sanatçısı Mustafa Caymaz ve İlahi Sanatçısı Yaşar Buyuruk tarafından ilahiler seslendirildi.
Yılın mehteranı seçilen Halil Buyruk, Sami Öner, Barış Akar ve Ramazan Yapıcı’ya ödülleri Eğitimci, İlahi Sanatçısı Mustafa Caymaz, Osmaniyeli Ozan Maranlı ve Üniversitemiz Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Halil Özdemir tarafından takdim edildi.
Program Genç Gönüller Kulübü Başkanı Oğuzhan Ulaşlı’nın Eğitimci, İlahi Sanatçısı Mustafa Caymaz’a programa katılımından dolayı teşekkür belgesi takdimi ile sona erdi.  Haber Merkezi 

Bu haber 76 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Ahilik Haftası etkinlikleri başladı

Ahilik Haftası etkinlikleri başladı Esnaf ve Sanatkâr Temsilcileri, 17-23 Eylül tarihleri arasında kutlanan Ahilik Haftası nedeniyle Vali Ömer Faruk Co...

Menderes ve arkadaşları savunma hakkı verilmeden infaz edildi

Menderes ve arkadaşları savunma hakkı verilmeden infaz edildi Darbeciler tarafından 57 yıl önce idam edilen eski Başbakan Adnan Menderes, çalışma arkadaşları Dışişleri Bakanı Fa...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU