Aydın Osmaniye Gazetesi

Mali Müşavir Işık, ruhsatını aldı

Mali Müşavir Işık, ruhsatını aldı

Tarih 07Aralık2017, 08:30 Editör Ali CİHANGİR

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Kenan Işık, ruhsatını alarak kentte hizmet vermeye başladı

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Kenan Işık, ruhsatını alarak kentte hizmet vermeye başladı
Osmaniye Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (OSMMO) Başkanı Seydi Gürsoy’dan ruhsatını alan Işık, Alibeyli Mahallesi Cevdet Sunay Caddesi Büyük Cami Karataş İşhanı Kat.1’de adresinde Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir olarak büro açarak faaliyetine başladı.
Gürsoy, yaptığı açıklamada, genç muhasebeci Işık’a başarı diledi.
Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Kenan Işık, hayırlı hizmetler yapmak adına Osmaniye’de çalışmalara başladığını belirtti.  
Kenan Işık kimdir?
1985 yılında Osmaniye’de doğdu.2003-2008 Erciyes Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 2007 yılında çalışma hayatına Kayseri’de Market Mağaza Ekipmanları-Depo Rafları İmalatı yapan bir fabrikada Üretim Planlama-Dış ticaret ve Muhasebe bölümlerinde toplamda 8 yıl kadar yönetici yardımcılığı görevlerinde bulundu. Sektör faaliyetleri kapsamında Yurtdışı fuarlara katıldı. Planlama, Maliyetlendirme, Fiyatlandırma, İç denetim, İç Kontrol, İnsan Kaynakları ve Muhasebe alanlarında uzmandır. Üniversite yıllarında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Kapsamında Erciyes Üniversitesi International Office de çalışmalarda bulundu ve Devlet Planlama Teşkilatı bünyesinde gerçekleştirilen Proje eğitimlerine katıldı. 2017 yılında SMMM belgesini aldı ve Osmaniye de Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.Evli ve iki çocuk babasıdır.   Aydın Deniz

Bu haber 66 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Kadirli’li asker, hayatını kaybetti

Kadirli’li asker, hayatını kaybetti Kadirli Aydınlar köyünden olan Bilal Erten Askerlik hizmeti için gittiği İstanbul'da ki kışlada ölü olarak bulu...

Orman İşletme Müdürü Doğar’dan Borsa ziyareti

Orman İşletme Müdürü Doğar’dan Borsa ziyareti Osmaniye Orman İşletme Müdürü Abdulsamed Doğar, Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU