Aydın Osmaniye Gazetesi

Sağlık-Sen, sağlık kurumlarını buluşturdu

Sağlık-Sen, sağlık kurumlarını buluşturdu

Tarih 12Ekim2017, 19:11 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Sağlık-Sen Şubesi tarafından sağlık kurumlarına yönelik birlik beraberlik yemeği verildi.


Osmaniye Sağlık-Sen Şubesi tarafından sağlık kurumlarına yönelik birlik beraberlik yemeği verildi.  
Öğretmenevinde yapılan etkinlikte, Sağlık İl Müdürü Mehmet Cingöz, Halk Sağlığı Müdürü Hayri Sarı, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Murat Türkyılmaz ile Sağlık-Sen Adana Şube Başkanı, Genel Merkez Denetleme kurulu üyesi Recep Kurum da selamlama konuşması yaptı.
Sağlık – Sen İl Başkanı Muhittin Çenet, yaptığı konuşmada, davetlerine katılanlara teşekkür etti.
Sağlık Bakanlığı tarafından, sağlık kurumlarının tek çatı altında toplanma çalışmalarının yürütüldüğünü, bu sürecin birlik ve beraberlik içerisinde aşılması gerektiğini anımsatan Çenet, şunları kaydetti:
“Bilindiği gibi bakanlığımız, ülkemizde sağlık hizmetleri kolunda halka hizmet veren Kamu Hastaneler Birliği, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Sağlık İl Müdürlüğü kurumlarımızı tek çatı altında toplama adına çalışma yürütmektedir. Bizlere düşen görev, bu süreçte birlik ve beraberliğimizi korumaktır. Biz de bu anlamda, sağlık kurumlarımızın yetkilileri ile çalışanlarını bir araya getirerek birlik ve beraberliğimizi göstermek istedik. 2010'da çıkan 663 sayılı kanun hükmündeki kararname fes oldu teşkilat yasası değişti bizler bu süre zarfında kurumlarımız olan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Genel Sekreterliğimize bağlı Osmaniye’nin Sağlığı konusunda halkımız için çalışanlarımız için elinden geleni yaptınız. Allah hepinizden ayrı ayrı razı olsun. Sağlık Sen Osmaniye Şubem adına teşekkür ederim. Bu süre zarfında bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya çok teşekkür ederim. Yeni yapılanmada görev alacak veya almayacak olan arkadaşlarımız olacak şimdiden bu arkadaşlara başarılar dileriz.”
Programda, İl Sağlık Müdürü Mehmet Cingöz, Halk Sağlığı Müdürü Hayri Sarı, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Murat Türkyılmaz ile Sağlık-Sen Adana Şube Başkanı Genel Merkez Denetleme kurulu üyesi Recep Kurum da selamlama konuşması yaptı.
Konuşmaların ardından kurum müdürlerine plaket takdimi yapıldı.  Ümit Kahrıman

Bu haber 252 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Tahta köprüden, 35 yıl sonra modern köprüye

Tahta köprüden, 35 yıl sonra modern köprüye Osmaniye’nin Dereobası köyünden vatandaşların Karaçay deresini geçmek için bir zamanlar tahta köprü yaparak, açılış...

Oklu kirpi avlayanlara para cezası kesildi

Oklu kirpi avlayanlara para cezası kesildi Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde avlanması yasak oklu kirpi avladığı belirlenen 4 avcıya toplam bin 600 lira para...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU

      NÖBETÇİ ECZANE