Aydın Osmaniye Gazetesi

Spor 80 ekibi, Demir’i ziyaret etti

Spor 80 ekibi, Demir’i ziyaret etti

Tarih 12Ekim2017, 19:10 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti’nin (CGC) yayın organı Spor 80 Gazetesi yayın ekibi, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Ökkeş Demir’i ziyaret etti.

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti’nin (CGC) yayın organı Spor 80 Gazetesi yayın ekibi, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Ökkeş Demir’i ziyaret etti.
Ziyarete, gazetenin Yazı İşleri Müdürü Ümit Kahraman, Haber Müdürü Erhan Özmen, Görsel Yönetmen Şükrü Tozluklu, Muhabir Resul Özdil ve köşe yazarı Hüseyin Çatalbaş katıldı.
İl Müdürü Demir, ziyarette yaptığı açıklamada, kentte bir spor gazetesinin olmasının büyük bir kazanım olduğunu belirtti.   
Yayın ekibini kutlayan Demir, “Osmaniye’de farklı ve kamuoyunun taleplerine cevap verebilecek bir spor gazetesinin olması büyük bir kazanımdır. Bu anlamda, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti’ni ve Spor 80 yayın ekibini kutluyorum. Bu kapsamda bizim de kurum olarak etkinliklerimizin spor gazetesinde yayınlanması ayrı bir güzellik olacaktır. Yayın ekibinizle koordineli çalışarak güzel haberler yapılacağına inanıyorum. Bizim üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Kentimize bir spor gazetesini kazandırdığınız için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
Spor 80 Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve köşe yazarı Ümit Kahraman da, gazetenin yayın ilkesi ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Kahraman, kurumun etkinliklerinin kamuoyuna aktarılması adına Spor 80 yayın ekibinin hazır olduğunu kaydetti.  Haber Merkezi   

Bu haber 31 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

AFAD koordinasyon toplantısı yapıldı

AFAD koordinasyon toplantısı yapıldı Osmaniye’de AFAD Müdürlüğü tarafından Suriyeli Misafirler Ekim ayı koordinasyon toplantısı Vali Yardımcısı Muammer ...

AK Parti Sumbas kongresi yapıldı

AK Parti Sumbas kongresi yapıldı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, partisinin Sumbas ilçe kongresine katıldı.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU

      NÖBETÇİ ECZANE