Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Spor 80 ekibi, Demir’i ziyaret etti

Spor 80 ekibi, Demir’i ziyaret etti

Tarih 12Ekim2017, 19:10 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti’nin (CGC) yayın organı Spor 80 Gazetesi yayın ekibi, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Ökkeş Demir’i ziyaret etti.

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti’nin (CGC) yayın organı Spor 80 Gazetesi yayın ekibi, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Ökkeş Demir’i ziyaret etti.
Ziyarete, gazetenin Yazı İşleri Müdürü Ümit Kahraman, Haber Müdürü Erhan Özmen, Görsel Yönetmen Şükrü Tozluklu, Muhabir Resul Özdil ve köşe yazarı Hüseyin Çatalbaş katıldı.
İl Müdürü Demir, ziyarette yaptığı açıklamada, kentte bir spor gazetesinin olmasının büyük bir kazanım olduğunu belirtti.   
Yayın ekibini kutlayan Demir, “Osmaniye’de farklı ve kamuoyunun taleplerine cevap verebilecek bir spor gazetesinin olması büyük bir kazanımdır. Bu anlamda, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti’ni ve Spor 80 yayın ekibini kutluyorum. Bu kapsamda bizim de kurum olarak etkinliklerimizin spor gazetesinde yayınlanması ayrı bir güzellik olacaktır. Yayın ekibinizle koordineli çalışarak güzel haberler yapılacağına inanıyorum. Bizim üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Kentimize bir spor gazetesini kazandırdığınız için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
Spor 80 Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve köşe yazarı Ümit Kahraman da, gazetenin yayın ilkesi ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Kahraman, kurumun etkinliklerinin kamuoyuna aktarılması adına Spor 80 yayın ekibinin hazır olduğunu kaydetti.  Haber Merkezi   

Bu haber 101 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Elektrik Akımına Kapılan İşçi Hayatını Kaybetti

Elektrik Akımına Kapılan İşçi Hayatını Kaybetti Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) çalıştığı fabrikada elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti.

Kadirli Demirspor’a başkan Tarhan sahip çıktı

Kadirli Demirspor’a başkan Tarhan sahip çıktı Geçtiğimiz yıl Bal liginde ilçeyi temsil eden Kadirli 7 Mart Demirspor'un Bölgesel Amatör Ligi Katılım ücretini...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU