Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
TSYD İl Temsilciliğine Özmen, getirildi

TSYD İl Temsilciliğine Özmen, getirildi

Tarih 12Ekim2017, 19:09 Editör Ali CİHANGİR

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Osmaniye İl Başkanlığına Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) yayın organı Spor 80’in haber müdürü Erhan Özmen atandı.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Osmaniye İl Başkanlığına Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) yayın organı Spor 80’in haber müdürü Erhan Özmen atandı.
TSYD İl Temsilciliğini görevini sağlık sorunları nedeniyle bırakan Abdullah Yalınkılıç’ tan görevi devralan Özmen’in görevlendirme yazsı geldi.
Uzun yıllar emek veren Abdullah Yalınkılıç’a bugüne kadar emeklerden dolayı teşekkür eden Özmen, “Abdullah Yalınkılıç’tan aldığım görevi layıkıyla yapmanın gayretinde olacağım” dedi.
Özmen “ Bu süreçte bana destek olan yanımda olan herkese teşekkürü borç bilirim. Almış olduğum bu görevi layıkıyla yerine getireceğimden dolayı kimsenin şüphesi olmasın. Görevlerimin, sorumluluklarımın bilincinde ve farkındayım. Aynı öz veriyi basın mensubu arkadaşlarımdan da bekliyorum. Akredite işlemlerini haftalık yapacağım. Basın mensubu arkadaşlarımızın maillerine mesajlar atılacak. Maillerin dönüşleri doğrultusunda akredite işlemlerini gerçekleştireceğiz. Sadece bir seferlik akredite yapılıp her hafta o akredite işlemi geçerli sayılmayacak. Bu konuda Federasyonun kesin talimatı var. Yani Osmaniyespor FK’nın kendi sahasında oynayacağı her maçta akredite yenilecektir. Basından arkadaşlarımın beni anlayacağını umuyorum. Prosedür neyi gerektiriyorsa o uygulanacak. Bunu bütün basın mensubu arkadaşlarımın bilmesini istiyorum” dedi.  Aydın Deniz

Bu haber 79 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Elektrik Akımına Kapılan İşçi Hayatını Kaybetti

Elektrik Akımına Kapılan İşçi Hayatını Kaybetti Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) çalıştığı fabrikada elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti.

Kadirli Demirspor’a başkan Tarhan sahip çıktı

Kadirli Demirspor’a başkan Tarhan sahip çıktı Geçtiğimiz yıl Bal liginde ilçeyi temsil eden Kadirli 7 Mart Demirspor'un Bölgesel Amatör Ligi Katılım ücretini...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU