Aydın Osmaniye Gazetesi

AK Parti ilçe teşkilatından geçmiş olsun ziyareti

AK Parti ilçe teşkilatından geçmiş olsun ziyareti

Tarih 11Ekim2017, 19:07 Editör Ali CİHANGİR

Kadirli'de Ak Partinin kuruluşundan beri görev yapan ilçe başkanları, bir süredir rahatsız olan eski ilçe başkanı Arif Öndaş'ı evinde ziyaret ettiler.


Kadirli'de Ak Partinin kuruluşundan beri görev yapan ilçe başkanları, bir süredir rahatsız olan eski ilçe başkanı Arif Öndaş'ı evinde ziyaret ettiler.
Ziyarette Öndaş'tan sonraki ilçe başkanları Bahattin Durmuşoğlu, Hüseyin Gökçeli, Mustafa Büyükbozduğan ve Genel Merkez tarafından yeni ilçe başkanlığına getirilen İsmail Oruç yer aldı.
Bahattin Durmuşoğlu, Arif Öndaş'ın bu partide büyük emeklerinin olduğunu siyasete Öndaş'la gözünü açtığını, birlikte çalışma imkanı bulduğundan dolayı da kendisine çok teşekkür ettiğini belirtti.
Hüseyin Gökçeli'de, “Bizden önce bu bayrağı taşıyan değerli büyüklerimize ve abilerimize bu gün de olduğu gibi hep minnettar kalmışızdır. Arif abi bizim büyüğümüzdür hem ziyaret ettik hem de geçmişi yad ettik. Geçmişte Davamıza, Kadirli'mize ve ülkemize faydalı olabilmek için azami gayreti gösterdik” dedi.
Mustafa Büyükbozduğan'da, “Arif Öndaş abimizle siyaset yapmak büyük mutluluktu. O dönemde ben 2.Başkandım çok güzel anılarımız oldu.Kahve bahane sohbet şahane oldu. Bu davaya olan emekleri hiç bir zaman unutulmaz” dedi.
İsmail Oruç'da, “Tüm başkanlarıma teşekkür ediyorum bana güç verdiler çok teşekkür ediyorum, bu bayrağı daha da ileriye götürmek için mücadele vereceğim. Hedefimiz 2023 hedefine ulaşmak için 2019 seçimlerinde önce Belediye sonra Cumhurbaşkanlığı daha sonra da Milletvekilliği seçimlerinde amacımız çıtayı daha da yükseltmek ve birlik ve beraberliği sağlamaktır”
Arif Öndaş'ta, “Bu değerli arkadaşlarımız hep beraber çalıştık,birlik ve beraberliğimiz devam ediyor. Ziyaret etmeleri beni çok duygulandırdı.geçmişi yad ettik. İsmail Oruç kardeşime de hayırlı olsun diyorum hepimiz bu davanın birer neferleriyiz” dedi.  Haber Merkezi

Bu haber 104 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Kadirli Demirspor’a başkan Tarhan sahip çıktı

Kadirli Demirspor’a başkan Tarhan sahip çıktı Geçtiğimiz yıl Bal liginde ilçeyi temsil eden Kadirli 7 Mart Demirspor'un Bölgesel Amatör Ligi Katılım ücretini...

Kur’an kursunda eğlenerek öğreniyorlar

Kur’an kursunda eğlenerek öğreniyorlar Kadirli'de, müftülük tarafından açılan yatılı yaz kuran kursuna katılan 110 öğrenci tatili hem eğlenerek hem de...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU