Aydın Osmaniye Gazetesi

Safran üretim projesi konuşuldu

Safran üretim projesi konuşuldu

Tarih 11Ekim2017, 19:01 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde Ziraat Odası tarafından kadınlara yönelik hazırlanan safran üretimi projesi belediye başkanı İbrahim Baz’a anlatıldı.

Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde Ziraat Odası tarafından kadınlara yönelik hazırlanan safran üretimi projesi belediye başkanı İbrahim Baz’a anlatıldı.
Ziraat Odası Başkanı Fatma Şahin projede yer alan kadınlarla yaptığı ziyarette başkan Baz’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Kadınların tarımı alternatif üretimlerle renklendireceğini belirten Şahin, “Odamızın yapmış olduğu projelere katkıda hiçbir zaman desteğini esirgemeyen, tarıma ve kadının toplumdaki yerini her zaman önemseyen Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Ziraat Odası heyeti olarak inanıyoruz ki! kadınlarımız tarımı alternatif üretimlerle renklendirecek ve bu çalışmalarda tüm kurumlarımız da desteğini esirgemeyecektir. Kadınlarımız için hazırladığımız “Kadın, tarım ve sanat projesini” başkanımıza anlatarak destek istedik” şeklinde onuştu.
Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, Ziraat Odası heyetine ve üretici kadınlara teşekkür etti.
Baz, “İlçemizin çehresinin güzelleşmesi amacıyla yoğun mesai harcıyoruz. Konuları kadınlarımızın bakışından değerlendirmek daha güzel işler yapmamızı sağlayacaktır. Bu nedenle sizinle bir araya geldik” dedi. Ümit Kahrıman

Bu haber 23 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Gıda güvenliği ve kırsal kalkınma yatırımları yapın

Gıda güvenliği ve kırsal kalkınma yatırımları yapın Osmaniye Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Sağlam, Dünya Gıda Günü dolayısıyla açıklamada bulundu.

İŞKUR, istihdam çalışmalarına devam ediyor

İŞKUR, istihdam çalışmalarına devam ediyor Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Osmaniye merkez ve ilçelerde BİM Markette çalıştırılmak üzere...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU

      NÖBETÇİ ECZANE