Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Zaimoğlu,

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Zaimoğlu,

Tarih 03Ekim2017, 19:37 Editör Ali CİHANGİR

“Görevimizi en iyi şekilde yapmanın gayretinde olacağız”

Ak Parti Osmaniye Merkez İlçe 6.’ıncı Olağan Kongresinde başkanlığa seçilen Hanifi Zaimoğlu, görevini en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde olacağını belirtti.
Zaimoğlu, yaptığı açıklamada, kendisine merkez ilçe başkanlığı görevini layık gören herkese teşekkür etti.
Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un kongreyi onurlandırmasının memnuniyet verici olduğunu belirten Zaimoğlu, “Kongremizi şereflendiren sayın bakanımıza, Milletvekillerimiz Suat Önal ve Mücahit Durmuşoğlu ile bütün parti mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Zaimoğlu, tek liste halinde gidilen kongrede 280 delegenin oyunu alarak başkanlığa seçildiğini anımsattı.
Sorumluluk bilinci içerisinde yönetim kurulu üyeleri ile kentte hizmet etmenin mücadelesini vereceklerini anlatan Zaimoğlu, şöyle devam etti:
“AK Parti’de siyaset yapmanın onurunu ve gururunu yaşıyorum. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, başbakanımız Binali Yıldırım’ın ve bakanlarımız, saygıdeğer milletvekillerimiz Suat Önal hocam ve Mücahit Durmuşoğlu’nun destekleriyle, yönetim kurulu üyelerimiz ve partimize gönül vermiş kardeşlerimizle güzel hizmetlerde bulunmak için çaba göstereceğiz. Kongremize katılan herkese teşekkür ediyorum. İşimiz kolay değil fakat arkadaşlarımızla zorlu yolda başarılı olacağımıza inanıyorum. Bu görevi benden önce yapmış olan başkanlarımıza da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Hanifi Zaimoğlu başkanlığında oluşan Merkez İlçe yönetimi şu isimlerden oluştu.
Asil Üye: Hanifi Zaimoğlu, AbdulhadiEkici,AbdurrahmanÇömden, Adnan Bayram, Ahmet Yüce, Cemil Erkara, Çiğdem Özdemirler, Hacı Çulcu, Hacı Osman Bindebir, Hakan Dartar, Hatice Müge Bozkurt Boztaş, İbrahim Öz, KezibanYeşildemir, Mehmet Güntürkün, Mehmet Meke, Mehmet Şaşmaz, Mesut Tokur, Mihri Banu Halitoğlu, Mustafa Demir, Nurettin Tatbak, Remzi Şahin, Şahin Ezici, Şükrü Biliz, Tolgahan Ünlü, Vasfi Koca
Yedek Üye: Kazım Şişkin, Musa Kul, Mustafa Karakurt, Ahmet Yılmaz, RefiyeAlibekiroğlu, Nuri Kocaman, Hasan Çenet, Erdal Soydan, Kerim Çeleğen, Turgay Başdoğan, Orhan Doğar, İlker Özçifçi, Hamdi Korkmaz      Haber: Ümit Kahrıman

Bu haber 361 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Kadirli’li asker, hayatını kaybetti

Kadirli’li asker, hayatını kaybetti Kadirli Aydınlar köyünden olan Bilal Erten Askerlik hizmeti için gittiği İstanbul'da ki kışlada ölü olarak bulu...

Orman İşletme Müdürü Doğar’dan Borsa ziyareti

Orman İşletme Müdürü Doğar’dan Borsa ziyareti Osmaniye Orman İşletme Müdürü Abdulsamed Doğar, Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU