Güncel 25.06.2022 18:37:00 0

Türkiye Şampiyonu olan takıma ödülleri verildi

Voleybol Turnuvasında Osmaniye’yi temsil eden ve Türkiye Şampiyonu olan İstiklal Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol takımına ödülleri verildi.

Voleybol Turnuvasında Osmaniye’yi temsil eden ve Türkiye Şampiyonu olan İstiklal Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol takımına ödülleri verildi.
PIKTES Projesi Sosyal Uyum Faaliyetleri Kapsamında Eskişehir’de düzenlenen Voleybol Turnuvasında Türkiye şampiyonu olan İstiklal Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol takımına ödülleri, Düziçi öğretmen evinde gerçekleşen bir program ile takdim edildi. 
Öğrencilerin aileleri ile birlikte katıldığı programda Düziçi İstiklal Ortaokulu Öğretmenleri de öğrencilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
Düziçi İstiklal Ortaokulu Müdürü Ümit Onat, tören öncesi yaptığı konuşma ile öğrencilerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak’ da ödül töreninde yaptığı konuşmada öğrencileri tebrik ederek; “İlimizi en güzel şekilde temsil ederek Türkiye şampiyonu oldunuz. Bizlere bu mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ediyor, bu başarılarınızın katlanarak devam etmesini diliyoruz. Emeği geçen öğretmenlerimize, Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü PIKTES ekibine teşekkür ediyorum. Sizlerin bu başarısını, bizler de sizlere birer bisiklet vererek ödüllendirmek istedik. Hayırlı uğurlu olsun. Ama bisikletleri kullanırken dikkat edelim” dedi.
Daha sonra, Osmaniye Yıldızlar Kız takımımıza madalyaları ve ödülleri yapılan törenle İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın Albak tarafından verildi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü