Güncel 18.01.2022 08:47:00 0

Hardallık Ortaokulu boccede kupayı uzandı

Osmaniye'de yapılan Okul Sporları Bocce müsabakasında, Kadirli ilçesine bağlı Hardallık köyü Ortaokulu öğrencileri birinci oldu.

Osmaniye'de yapılan Okul Sporları Bocce müsabakasında,  Kadirli ilçesine bağlı Hardallık köyü Ortaokulu öğrencileri birinci oldu.

Merkez spor salonu bahçesinde yapılan küçük kızlar Bocce müsabakalarına grup elemelerini yenilgisiz bitiren Hardallık Ortaokulu, gruptan birinci olarak yarı finallere yükseldi.Yarı final maçlarını da başarıyla bitiren öğrenciler, final maçını da kazanarak küçük kızlar Bocce il şampiyonu oldu.

Öğrencilerini başarılarından dolayı tebrik eden Hardallık Köyü Ortaokulu Müdürü Harun Bülbül, "Şampiyonaya katılan tüm takımları tebrik ediyor, zevkli ve çekişmeli geçen müsabakalarda iyi bir performans sergileyerek bir köy okulu olarak birincilik almalarından dolayı öğrencilerimizi ve öğretmenlerimi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum."diye konuştu.

Okulun Beden Eğitimi Dersi Öğretmeni Abdurrahman Topal'da,"Şampiyonaya çok iyi hazırlandık. Özverili çalışmalarımızın neticesini de birincilikle sonuçlandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz." diye konuştu. Kadirli Hardallık Ortaokulu