Politika 30.03.2021 17:31:00 0

Gelecek Partisinden Düziçispor’a ziyaret

Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Mustafa Saygılı Osmaniye’yi Bölgesel Amatör Ligde temsil eden Düziçispor tesislerini ziyaret etti.

Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Mustafa Saygılı Osmaniye’yi Bölgesel Amatör Ligde temsil eden  Düziçispor tesislerini ziyaret etti.
Tesiste Kulüp Başkanı ve Teknik Direktörü Fatih Topal ve Kulüp personeli tarafından ağırlanan Gelecek Partisi heyetinde İl Başkanı Mustafa Saygılı’ya göreve yeni atanan Düziçi İlçe Başkanı Mehmet Ateş, İl Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.
17 Nisan’da başlaması planlanan Bölgesel Amatör Lig öncesini hazırlıklarını sürdüren Tüysüzspor’un Bal Ligine katılım hakkı devralan Düziçispor Kulübü Başkanı ve B Lisanlı Teknik Direktörü Fatih Topal çalışmalar ve lig hakkında  bilgiler aktardı.
Osmaniye’de amatör  futbol liglerinde forma giyen yetenekli ve genç sporculardan bir oluşturduklarını kaydeden Düziçispor Kulübü Başkanı Fatih Topal memleket çocuklarına sahip çıkmak için yola çıktıklarını ifade etti.
Kadrolarında Osmaniyeli  2000 ve daha küçük doğumlu 20 sporcu barındırdıklarını kaydeden Başkan Topal gençlere güvenlerini tam olduğunu ifade ederek takım içinde yer alan deneyimli memleket çocuklarıyla başarılı bir sezon geçirmek için sıkı çalıştıklarını kaydetti.
Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Mustafa Saygılı yeni sezonda Düziçisporlu sporculara başarılar diledi. 
Birliktelikle ilgili İl Başkanı Saygılı, “Şehrimizin başarılı futbol takımı Düziçispor ile bir araya gelmek bizler için çok önemliydi. Gelecek Partisi olarak her sektörün, her alanın isteklerini bilmek, hizmeti spordan eğitime tüm alanlara götürmek istiyoruz. Bu noktada onların düşünceleri çok önemli. Kendilerine bize gösterdikleri misafirperverlik ve güzel hediye için teşekkür ederiz” dedi.
Başkan Saygılı’ya adının yazılı olduğu 80 numaralı forması Düziçispor Kulübü Başkanı ve B Lisanlı Teknik Direktörü Fatih Topal  tarafından hediye edildi.

Düziçispor