Eğitim 25.01.2014 08:04:04 0

Emniyet başarılı öğrencileri ödüllendirdi

Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği ekipleri tarafından sınıfında başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi.

Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği ekipleri tarafından sınıfında başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi.

Dadaloğlu İlkokulu?nu ziyaret eden ekipler, sınıfında başarılı olan öğrencilere hediye vererek, okul dışından kendilerine gelebilecek tehlikelere, suç ve suç unsurlarına karşı bilgilendirme ve uyarıcı broşür dağıttı.

Her okula farklı bir etkinlikle gidildiğini ve başarılı öğrencileri ödüllendirerek diğer öğrencileri de başarılı olmaya teşvik etmek amacıyla etkinliklerinin devam edeceğini belirten TDP ekipleri, öğrenciler ve okul idaresi ile birlikte bu tür programları gerekleştirmekten mutlu olduklarını ve diğer okullara yönelik ilerleyen zamanlarda farklı etkinliklere imza atacaklarını ifade ettiler.

Okul idarecileri ve öğretmenler ise polis memurlarının böyle güzel bir etkinlikle okullarında olmalarından mutlu olduklarını ve polislerden sosyal etkinliklerle destek görmelerinin öğrencilerinin eğitimini olumlu yönde etkileyeceğini belirterek, İlçe Emniyet Müdürü Uğurtan Koray Ayhan ve TDP ekiplerine teşekkür ettiler.

Polisler, ziyaret esnasında başarılı öğrencilere Kadirli Halk Kütüphanesi ve kırtasiyecilerin katkılarıyla satranç takımı, kalem, sınav hazırlık setleri, roman, hikaye kitapları ve şapka hediyesinde bulundular.

Hediyelerini alarak mutlu oluklarını söyleyen öğrenciler de polislere teşekkür ederek, onları sevinçle uğurladılar.                                                 Menderes Özat