Güncel 16.10.2021 12:03:00 0

TÜBİTAK 2237-B Proje Yazma Eğitimi tamamlandı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ), Fen ve Mühendislik Alanında TÜBİTAK 2237-B Proje Yazma Eğitimi genel değerlendirme yapılarak sona erdi.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ), Fen ve Mühendislik Alanında TÜBİTAK 2237-B Proje Yazma Eğitimi genel değerlendirme yapılarak sona erdi.
Üniversite Sanayi İşbirliği Koordinatörlüğünce, üç gün süren  Fen ve Mühendislik Alanında TÜBİTAK 2237-B Proje Yazma Eğitimi Üniversite Rektörlük Büyük Salonda yapılan genel değerlendirmenin ardından sona erdi.
Üniversite Rektörlük Büyük Salonda yapılan kapanış programında konuşan OKÜ Rektörü Prf. Dr. Turgay Uzun, “Fen ve Mühendislik Alanında  TÜBİTAK 2237-B Proje Yazma Eğitimi'ne katılan  kursiyerlere, eğitmenlere ve Üniversite Sanayi İşbirliği Koordinatörümüz Doç. Dr. Bülent Yanıktepe’ye ve Düzenleme Kuruluna başarılı bir eğitim geçirdikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.  
Rektör Uzun, konuşmanın ardından Düzenleme Kurulundan Üniversite Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Keleş, Fen Bilimleri Enstitü Müdürü Doç. Dr. Bülent Yanıktepe, Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Adnan Bozdoğan, Enerji Sistemleri Dr. Öğretim Üyesi Osman Kara, Endüstri Mühendisliği Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Muhammed Ordu ile eğitmenler, Atatürk Üniversitesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sezai Erçişli, Çukurova Üniversitesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. N. Ebru Yaşa Kafkas, Çukurova Üniversitesi Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nigar Yarpuz Bozdoğan, Erciyes Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Lale Özbakır ve Çukurova Üniversitesi Tarım Makineleri ve Teknolojileri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Musa Bozdoğan’a Teşekkür Belgesi, katılan kursiyerler ise sertifikalarını takdim etti.
TÜBİTAK 2237-B Proje Yazma Eğitimi hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi. OKÜ